Makine qethje + rroje 🤦🏻‍♂️

2 450 LEK

Shitet nga: Toni 13 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Okazion 👇🏻👇🏻😱😱 25mije LEKE TE VJETRA
💇🏻‍♂ Makinë profesionale 7 në 1 për qethje e rroje e vetemja qe kap 0mm origjinale gjermane !!
🧔🏻 E përshtatshme per modelimin e mjekres
👌 Me 5 krehëra me gjatësi të ndryshme; 1, 2, 3, 4 5mm INOX
0693201558📲 pershtashme per berbere dhe sallone !!🔌🔌
❌Nga 5900 Lekë
✅ Për vetëm 2490
———————————
👍🏻 Lehtësisht e pastrueshme
👉🏻 Punon me bateri te karikueshme
👉🏻 Koha e përdorimit 70 min
👍🏻perfshihen gersher , vaj dhe furce pastrimi te perfshira me cmim !!
Leaflet
Në fillim