Makine qethje + rroje profesionale

3 200 LEK

Shitet nga: Toni 13 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Okazion 👇🏻👇🏻😱😱 32 mije LEKE TE VJETRA
💇🏻‍♂ Makinë profesionale 7 në 1 për qethje e rroje e vetemja qe kap 0mm origjinale gjermane !!
🧔🏻 E përshtatshme per modelimin e mjekres
👌 Me 7 krehëra me gjatësi të ndryshme; 1, 2, 3, 4 ,5,6,7 mm ..
0693201558📲 punon me prize korenti e pershtashme per berbere dhe sallone !!🔌🔌
❌Nga 8900 Lekë
✅ Për vetëm 3200Lekë
———————————
👍🏻 Lehtësisht e pastrueshme
👉🏻 Punon me prize me energji elektrike !
👉🏻 Koha e përdorimit me korent me prize
👍🏻perfshihen gersher , vaj dhe furce pastrimi te perfshira me cmim !!
Leaflet
Në fillim