💇🏻‍♂️Makina qethje + rroje profesionale 💇🏻‍♂️

2 900 LEK

Shitet nga: Toni 13 Tet 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Okazion 👇🏻👇🏻😱😱 29 MIJE LEKE TE VJETRA
💇🏻‍♂ Makinë profesionale 4 në 1 për qethje e rroje e vetemja qe kap 0mm 👉🏻👉🏻TE THEKSUAR 👈🏻👈🏻origjinale gjermane !! Per rregullim mjekre dhe berberë !!
👌 Me 4 krehëra me gjatësi të ndryshme; 1, 2, 3, 4 mm 0693201558📲
❌Nga 5.990 Lekë
✅ Për vetëm 2,900Lekë
⚠️Garanci 1 vit ✅
———————————
👍🏻 Lehtësisht e pastrueshme
👉🏻 Punon energji elektrike
👉🏻 Koha e punimit : pa limit pasi eshte me prizë dhe jo me bateri !
👍🏻depozite vaji per vajisje +furce pastrimi !!
Leaflet
Në fillim