Karroc invalidesh

1 500 EUR

Shitet nga: erblin 31 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Korroca pothuajse e re , shum pak e perdorur ,me lev para mbrapa,dhe me marshe 1,2,3 , dhe me sinjale paaqyra etj cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim