Kanell oksogjeni.per saldim e prerje.Okazion

320 EUR

Shitet nga: Igli 31 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shiten paisje saldimi me oksigjen.jan 2 bombula njera e mbushur plot. tubot reduktori dhe 2 kanella nje e madhe dhe nje e vogel.cmimi shum i arsyshem 320euro .wetsap 0693746625.flm
Leaflet
Në fillim