iphone

200 LEK

Shitet nga: lorenc 17 Nën 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
iphone 6 ne gjendje shum te mir
32 GB
eshte i pa gervishur dhe gjendja e bateris eshte 100%
lorenc
0693040060

WhatsApp:
0693040060
Në fillim