Hekur profesional per fasoneri /rrobaqepsi

2 000 EUR

Shitet nga: Elvis 04 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Hekur professional teper efikas per fasoneri .Nuk ngjisin dhe kane avull teper te fuqishem .Jane te pershtateshme per cfaredo lloj cope.Super ekonomik dhe lehtesisht te perdorshem. Jane ne gjendje shum te mir dhe jan te pa perdorur
Hekurat jane 4 cop dhe kan dy motorr
Cmimi 2000€ i diskutueshëm
nr tel :0696626148
Në fillim