Bordatrice

2 800 EUR

Shitet nga: Klajdi 04 Qer 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet Bordatrice makineri rimesimi
Model SCM Basic 2
Rimeson me leter rimeso druri pvc plastik 0.4mm 1mm. Trashesi pllake nga 0.8 deri ne 5 cm.
Cmimi i diskutueshem. Pranohet dhe klerin.
0682034781 / 0696133597
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione