Aplikim per pasaporte e-Albania

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena 4 500 LEK
Techpro 2.4Ghz Wireless Barcode Scanner 1D 55€ 55 EUR
TASTIERE CASIO Electronic Keyboard CTK-3200 22 000 LEK
Google Chromecast Ultra 4K 2000L 2 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Tani gjithcka qe ju duhet e keni ne e-Albania
Ne ju ndihmojme te hapni llogarine personale ne e-Albania dhe aplikim per cdo nevojen tuaj, Ju krijojme nje account email ku cdo informacion do ju vij tek email juaj.

Risia e fundit ne e-albania, tashme aplikim për pasaportë dhe kartë identiteti.

Ju mirepresim!

-----------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Projektor BenQ MP620 - DLP 25 000 LEK
Pc Dell Optiplex 7010 SFF Dual 4GB/500GB 99€ 99 EUR
SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh ME MAGNET 9 900 LEK
Drite e jashtme led me panel diellor 600w 79 EUR
Në fillim