Ambjent me qera

50 000 LEK

Shitet nga: Florenca 24 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Ambjent prej 200 m2 i pershtatshem per aktivitete te ndryshme qe jame nevoje per hapesire te bollshme, drite dhe qetesi. Ndodhet prapa pallatit te Sportit, ne rrugicen qe te con nga Divino te Fusha Loparit. Nga te 3 anet eshte rrethuar me vetrata. Hyrja me shkalle me vete ose mw ashensorin e pallatit.
Florenca
0684068351
Leaflet
Në fillim