Ambazhure te paisur me llampa led

30 LEK

60 LEK

Shitet nga: Toni 09 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Ambazhure te paisur me llampa led
1- cope "ambazhur" me 5 globe si tek foto me llampa led 15w dhe 3 llampa 9w tek pjesa e poshtme si tek foto
1-cope "ambazhur" me 3 g lobe si tek foto me llampa led 15w dhe 3 llampa 9w tek pjesa e poshtme si tek foto
- jane dy madhesi te ndryshme per dy ambjente nje te madh dhe nje pak me te vogel ! Cmimi 20 mij dhe 10 mij !
Leaflet
Në fillim