Aktivitet sportiv Painboll.shiten ose nderrohen

4 500 EUR

Shitet nga: Igli 14 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet ose nderrohet aktivitet sportiv.biznes shum fitimprures aktivitet sportiv me arme qe gjuajne topa boje.luhet me skuadrra.5 me 5 persona.aktiviteti permban keto aksesor.10 arme B onega.veshje ushtarake dhe policie.rreth 20 kostume.kokore per mrojtje jan 25 cop.1 bombul e madhe per mbushjen me c2O.antipluma .doreza duarsh.karikator dhe kutia me topa boje. shum gjera te tjera .te perdorura vetem 2 muaj.te nteresuarit te me telefonejne tek ky numer. 0693746625.bejme dhe nderrim +dhe- diferenca.flm
Leaflet
Në fillim