2 Walkie Talkie Baofeng BF-T3 3km largesi 5500 L

5 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 08:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Cante Hp Business 17.3 Origjinale 5000L 5 000 LEK
Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 245€ 245 EUR
Dahua Set Kamera Dual + 2 Pir full aksesore 250€ 250 EUR
Dahua 2MP 25x Starlight IR PTZ Network Camera 349€ 349 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Shiten 1 pale BaoFeng BF-T3 Walkie Talkie me rreze 3km

Forma e vogël dhe e lehtë, te lëvizshëm, me dizajn ergonomik për kapje të fortë dhe kapëse rripi qe te qendrojne lehtë.
Suporti i 22 kanaleve për të transmetuar dhe marrë, secili kanal me 38 Kode të Privatësisë
Operacion i thjeshtë shtytjeje për të folur, skanim automatik me një klikim të butonit të skanimit në intervalin e frekuencës UHF 462-467 në ekranin me ndriçim LCD për t'ju kursyer më shumë kohë.

Cilësi e lartë produktit, material i qëndrueshëm dhe mjedisor shumë i sigurt dhe i përshtatshëm për fëmijë, cilësi e zhurmshme dhe e butë e zërit me nivelin e volumit të rregullueshëm
kërkon 3 bateri AAA për njësi (nuk përfshihen). dhurata më e mirë për miqtë tuaj ose anëtarët e familjes.

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Kamera Solar 2MP Wifi me 2 Bateri 3.7V 120€ 120 EUR
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
Mouse & Tastiere Wireless 2.4G Fly Air Telekomande 3 500 LEK
Modulator MP3 Fm Bluetooth 2 Usb Karikimi Microsd 2 500 LEK
Në fillim