Thase 50kg

21 LEK

Shitet nga: donald 29 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes thase 50kg.Shume te forte me veshje plasmasi nga mbrenda dhe te pa demtuar.
Në fillim