sukth

50 000 EUR

Shitet nga: MIRI 03 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet bisnes qe operon prej 7 vitesh, AGJENSI UDHETIMI DHE MAKINA ME QERA, ne sukth Durres
Agjensia posedon 12 makina per dhenie me qera te markave dhe madhesive te ndryshme, zyra eshte e arreduar me te gjitha paisjet e punes normalisht dhe klientela do i kalohet te interesuarit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione