shiten playstation

2 200 EUR

3 600 EUR

Shitet nga: majlinf 18 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Durrës
shiten 4 playstation katra dy jan 500 giga dhe 2 jan 1Tb te pajisura me 8 leva 4 tv 43 polsh 2 marka zephir dhe 2 philips zephir jan smart tv kan 7 lojra 2 gta v 2 fifa 2019 1 grand turismo 1 call of duty3 1 need for speed kompjutrat dhe tv dhe lojratjan te blera ne itali
majlinf
0694708820
Leaflet
Në fillim