Qen ne shitje

150 LEK

Shitet nga: Fabio Vora 28 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Qen shum i dashur me te gjitha vaksinat nje vjec.Rrace e kryqezuar Maltes me Golden Retriver. Nje qen i dashur dhe kerkon nje familje tedashur. Çmimi me diskutim i gatshem per pazar.
Fabio Vora
0692116374
Në fillim