Paisje fast-food

300 000 LEK

Shitet nga: Elvis 11 Sht 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Aspirator 2.2m, gjiro 2 vatra, tost dopjo, fritez, zgarë gril me të sheshtë, llampë ngrohje, banak së bashku me 9 tasa alumini, impjant gazi si dhe aksesorë shtesë për fast -food. Paisjet janë të gjitha të reja vetëm 1 muaj përdorim. Çmimi 300.000 lekë i diskutueshme.
Leaflet
Në fillim