okazion set pajisje per parukeri

900 EUR

Shitet nga: eni 03 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shes pajisje per parukeri dy pasqyra dy sirtare dy karrige per pune dhe 5 poltrone per te pritur njerezit lavatesti karrela si dhe disa orendi te tjera..kontaktoni ne nr 0695615510
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione