OKAZION Pajisje per parukeri

1 000 EUR

Shitet nga: eni 03 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes pajisje per parukeri dy pasqyra dy sirtare dy karrige per te punuar 5 poltrone per te pritur njerzit lavatesti karrela tavolina thonjve si dhe reklama (tabela jashte) dhe shum pajisje te tjera perfitoni nga oferta telefononi ne nr 0695615510
Leaflet
Në fillim