OKAZION Pajisje per Parukeri

900 EUR

Shitet nga: eni 03 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes pajisje per parukeri dy pasqyra dy sirtare dy karrige per te punuar 5 poltrone per te pritur njerzit tavolina e thonjve lavatesti karrela dhe disa pajisje te tjera perfitoni nga oferta kontaktoni ne nr 0695615510
Leaflet
Në fillim