OFERTE

200 000 LEK

Shitet nga: Miklovan 03 Gush 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
OFERTE!!!
Shiten pajisje parukerie ne gjendje shume te mire. Perfshihen: dy pasqyra, dy poltrona, lavatesti, nje divan, nje mbajtese per produktet kozmetike dhe nje tavoline xhami.
Miklovan
0673223223
Leaflet
Në fillim