Litare ngarkesash

7 000 LEK

Shitet nga: Egi Dedej 26 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Nje cift litaresh jane 10 m dhe mbajne deri 5 ton,kurse cifti tjeter jane 5 m dhe mbajne deri 10 ton.
Egi Dedej
0676424785
Leaflet
Në fillim