Fucia Kontenitor depozita inoxi vaj ver etj

1 EUR

Shitet nga: Fucia inoksi per vaj dhe vere 07 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Fucia inoksi per vaj dhe vere
0693106931
Leaflet
From
Store
Komuna
Durrës
Fucia&Depozita dhe kontenitor inoksi (inox) ushqimor per vaj ulliri vere etj.
Fuci inoksi sipas porosis dhe litrave qe ju deshironi.
Fuciat e vajit te ullirit dhe veres varioj nga 15lt 30lt 50lt 100lt 200lt 300lt 500lt etj.cmimet me konkuruese ne shqiperi shumic dhe pakic .Na kontaktoni ne nr 0693106931
Fucia inoksi per vaj dhe vere
0693106931
Leaflet
Në fillim