Frigorifer

Shitet nga: Bejnan Loka 12 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Durrës
Shitet frigorifer 3 kate ngrires ne gjendje shume te mir pune dhe estetike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim