Frigorifer me ventilim

400 EUR

Shitet nga: Arben 09 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Frigorifer me ventilim , permasat 120 cm i larte dhe 310 cm i gjate
Leaflet
Në fillim