Frigorifer akullore super OKAZION

Shitet nga: Bejnan Loka 12 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 700 EUR

Komuna: Durrës
Shitet frigorifer akullore me 18 vasketa .
Ne gjendje shume te mire pune dhe estetike , frigo eshte me motor 3 fazor gje qe e ben te mundur arritjen e temperatures me te shpejt. Shitet per 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim