Eurotest XA,TESTUES RRYME,TOKEZIMI,MULTIFUNKSJONAL

600 EUR

Shitet nga: Ermir Dje 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Durrës
TESTUES INSTALIMESH RRYME METREL EUROTEST XA MODEL (3105)XA. MULTIFUNKSJONAL.
TESTUESI MAT CDO GJE NE LIDHJE ME RRYMEN ELEKTRIKE DHE GJITHASHTU GJEN KU NDODHET DEFEKTI.
MAT REZISTENCAT ME VOLTASH DC.
MAT TOKEZIMIN SA FUQI KA DHE SA FUNKSJONAL ESHTE!!
MAT PAJISJET TE CILAT PERDOREN PER MBROJTJE NGA TENSIONI I LARTE.
GJEN VENDODHJEN E REZISTENCAVE QE KANE PROBLEM.
GJITHASHTU KRYEN DHE SHUM FUNKSJONE TE TJERA’
ESHTE PAJISJE PROFESSIONALE DHE MUND TE PERDORET NGA ELEKTRICISTET APO NGA SPECIALISTET E ELEKTRONIKES.
ME KONTAKTONI PER CDO PYETJE.
SHOQEROHET ME CANTEN, MANUALI E SAJ, KARIKUESIN DHE TE GJITH AKSESORET E SAJ PER TE KRYER ATO MATJE.
Ardhur nga Gjermania
Leaflet
Në fillim