durres

Shitet nga: bledi dajani Sot 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet kamjoqin Viti 1994 me letra per 1 vite super. Gjendje epaster si jashte dhe brenda si eshikoni ne foto cmim 4.200 euro ose droet me nje makin kontaktoni ne numer telefoni 0683453322
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim