2 Qen Stani

0 LEK

Shitet nga: Luan 27 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten 600 dengje janxh dhe bare 450Leke dengu i jonxhes si dhe 350Leke bari

Shitet dhe miser kalli 22Leke kg edhe 10 dylym kashte

Shiten edhe 2 qen stani 20Mij leke te dy

Komuna durres
Nr.telefonit 0675686381
Leaflet
Në fillim