Shiten Blete Italiane

200 000 LEK

Shitet nga: Genti 23 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Devoll
Blete ne gjendje shume te mire shendetesore
Te vaksinuara dhe shume te fuqishme me 10 ruge mize dhe 8 korniza me pjellje gati per shtimin e katit
Mema dhe koshere te reja
Cmimi 180 - 200 mije ne varsi te numrit, per me shume info kontaktoni numbrin me poshte
0673312653
Leaflet
Në fillim