Playstation3 slim i Bler ne spain shitet

100 EUR

Shitet nga: Geni 28 Jan 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
E kam Bler ne spain dhe e kam perdor shum pak e shes per arsy se nuk e perdor ps3 slim posedon nje dorez dhe nje cd fifa 14 cmimi disk
Leaflet
Në fillim