Publikuar: Mar 27 2023 08:56

Dron DJI Mavic Air 2

EUR

Publikuar: Mar 27 08:56
Shikime: 4
Teknologji e mprehtë, mënyra inteligjente, cilësi e pakompromis e imazhit - të gjitha në trupin kompakt të dronit DJI Mavic AIR 2, falë të cilave ju do të keni të shtëna befasuese dhe mundësi krijuese. Ky është një dron me një numër funksionesh dhe teknologjish të zgjuar. Posedon sensor 1/2 ”çip CMOS, video 4K / 60 fps, 48 ??MPx foto, foto HDR, video dhe imazhe panoramike. Poashtu, ai përmban teknologjitë GPS, GLONASS, stabilizimi i imazhit, si dhe slot micro card. Ofron komunikim në dy bandë 2.4 / 5.8 GHz me kalimin automatik në një brez më pak të zënë dhe zgjat deri në 34 minuta fluturim. Përveç kësaj, droni DJI ofron edhe transmetim të videove të OcuSync 2.0 nga një distancë deri në 6 km në Full HD, dhe mbështet funksionet: SmartPhoto, Hyprlapse 8K, funksioni FocusTrack. Dimensionet e pajisje janë: 253 x 183 x 77 mm, kurse pesha: 570 g.
Shes dy cope jan te dy pa karikus pa telekomand pa asgje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693488819

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione