Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 23 2023 10:03

Tavoline zyre/ open space

Publikuar: Pri 23 10:03
Shikime: 3
Tavoline per ambiente zyrash open space me ndarje me priza te integruara
Artikuj mobilimi të përdorura gjermane për zyra, call center, salla konferencash dhe ambiente të ndryshme. insta:futuraoffice21 whatsapp:0696000050
Përshkrimi i linkut

Futura Office Mobilje Gjermane

Artikuj mobilimi të përdorura gjermane për zyra, call center, salla konferencash dhe ambiente të ndryshme.
Me standardet më të larta, teknologjinë dhe me produktet inovative në treg, FUTURA OFFICE ju ofron GARANCINË, KORREKTËSINË dhe QËNDRUESHMËRINË e nevojshme në investimin tuaj për arredimin e zyrave apo ambienteve të ndryshme.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prane Qtu. Tek kthesa e coca cola qendra ZDS Kilometri 5 Tregoje në hartë

0696000050

https://instagram.com/futuraoffice21?igshid=NzAzN2Q1NTE=

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Artikuj mobilimi të përdorura gjermane për zyra, call center, salla konferencash dhe ambiente të ndryshme.
Me standardet më të larta, teknologjinë dhe me produktet inovative në treg, FUTURA OFFICE ju ofron GARANCINË, KORREKTËSINË dhe QËNDRUESHMËRINË e nevojshme në investimin tuaj për arredimin e zyrave apo ambienteve të ndryshme.
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696000050

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione