Publikuar: Mar 17 2023 12:28

Tavoline kompjuteri

LEK

Publikuar: Mar 17 12:28
Shikime: 3
-Shitet tavoline kompjuteri, me 5 hapsira (njera e levizshme) per te mbajtur komponentet kompjuterik.
-Me 4 rrota.
-Me mbajtese per disqe.
-Material druri dhe metalik.
-Cmimi 150 000 lek te vjetra / 15 000 lek te reja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676032417

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione