Art of Beauty "Salon"KERKON PUNONJESE"

0 LEK

Blihet nga: PARUKERI"Art of beauty"SALON 31 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Art of beauty "Salon"Kerkon te punesoj nje punonjese per Manikyr&Pedikyr ku dhe te dije te punoj dhe per N/Parukiere,te kete te pakten mbi 2-vite eksperienc pune.Ju lutem kush eshte e interesuar mund te kontaktoj ne kete numer telefoni ose ne What's up:+355682612905
PARUKERI"Art of beauty"SALON
+355682612905

WhatsApp:
+355682612905
Leaflet
Në fillim