Rroba dhe kepuce te perdorura

400 LEK

Shitet nga: Ajla 11 Jan 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Mbyllje aktiviteti
Shiten rroba dhe kepuce te perdorura dimri dhe vere per te rritur dhe femij
Malli eshte cilesor dhe i mirembajtur
Shiten me gjith rafte dhe varese
Leaflet
Në fillim