Rroba dhe kepuce te perdorura

500 EUR

Shitet nga: Ajla 24 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba dhe kepuce te perdorura dimri dhe vere per te rritur dhe femij
Malli esht cilesor dhe i mirembajtur
Shiten me gjithe rafte dhe varse
Leaflet
Në fillim