Rroba dhe kepuce te perdorura

500 EUR

Shitet nga: Ajla 07 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba dhe kepuce te perdorura gjermane kryesisht dimri te mirembajtura cilesore dhe te firmave te njohura. Dhe verore fustane bluza etj Per te rritur dhe femije
Leaflet
Në fillim