Rroba dhe kepuce te perdorura

0 LEK

Shitet nga: Ajla 01 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba dhe kepuce te perdorura gjermane kryesisht dimri te mirembajtura cilesore dhe te firmave te njohura.
Dhe verore fustane bluza etj
Per te rritur dhe femije
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim