Kepuce firmato italiane

100 LEK

Shitet nga: Kepuce firmato italiane 14 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
OKAZION!! Likuidim malli per mbyllje aktiviteti. Shiten kepuce dhe atlete origjinale italiane me shumice gati per treg. Cmim goxha me leverdi.
Kepuce firmato italiane
0673382111
Leaflet
Në fillim