Atlete

4 000 LEK

Shitet nga: Sadian 22 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Atlete Converse All Star
Te perdoura ne gjendje shume te mire.
Shiten 4000 leke.
Jane shume model i vecante dhe praktike.
Converse Chuck Taylor All Star II
Nr 42
Te interesuarit ne shkurajne ne Whatsapp.
Leaflet
Në fillim