Atlete origjinale/Dyqan kepucesh

1 EUR

Shitet nga: Atlete Origjinale 12 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
Shitet biznesi ose malli komplet me gjithe pajisjet e dyqanit per arsye emigrazioni dhe per momentin nuk ndodhem me ne Shqiperi. Malli eshte komplet origjinal dhe i importuar nga Gjermania . Ne inventar gjenden Atlete te markave te njohura , por dhe kepuce burrash dhe grash si dhe kepuce dhe atlete per femije. Dokumentat e mallit jane te gjitha ne dispozicion. Nese keni pyetje, mund te telefononi ne 00491785536054
Atlete Origjinale
00491785536054
Leaflet
Në fillim