Rroba te perdorura

200 LEK

Shitet nga: Rroba Teperdorura 10 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Unisex
Ne dyqanin ton do gjeni veshje per vajza gra burra e femije me cmime ekonomike😊Bluzet me 200lek Fustanet me 300lek 400 lek dhe ndonje e vecant 500 lek pantallona dhe strece 200&300 lek😊 na gjeni ne unaz te re bejme dhe shitje online ne te gjithe shqiperin Fb:Rroba teperdorura
Instagram:veshje.lire.29 ji mirpresim
Rroba Teperdorura
355683292471
Leaflet
Në fillim