Këpucë për Meshkuj dhe Femra

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Dje 09:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Set Porcelani për çaj dhe pjata  per tortë 5 000 LEK
Vitrine Kristali. 1 500 EUR
Set pjatash i ri. 0 LEK
pikture origjinale. 22 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Unisex
Këpucë 100% Lëkure
Këpucë klasike për Femra dhe Meshkuj.
Këpucë Sportive për Meshkuj dhe Femra.
Sandale për Femra.
Balerina për Femra.
Marka Botërore te njohura.
Vetëm artikuj origjinalë.
Të reja me Etiketë dhe me kuti.
Importuar nga Italia/Zvicra /Suedia.
Çmimet jane Outlet. Okazion.
Nuk shesim me Shumicë.
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia. Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim. Ofertat ne dyqanin tone online nuk zgjasin pambarimisht, pra kane nje periudhe filimi dhe mbarimi. Gjithesesi ne kemi gjithmone te ekspozuar cmimin fillestar. Mos u paraqisni ne dyqan me screen-shot te celularit me oferta te vjetra por beni nje azhornim te faqes tone dhe shikoni cmimet ne kohe reale. Ju falenderojme dhe jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Don Bosko perballe Kishes Katolike Tregoje në hartë
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Mbajtëse për Vezët e Pashkëve 1 200 LEK
Mbajtëse Druri për Kepucë 13 000 LEK
Tavoline/Kembalec me sirtar. 55 EUR
4 karrige të reja. 35 000 LEK
Në fillim