Likuidim Malli

1 000 LEK

Shitet nga: Dasar 27 Gush 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba per femra dhe meshkuj te markave Zara,Bershka ,Pull&Bear Cmimi: Xhinse 700 leke copa Bluza me menge te gjata 700 leke/copa Bluza me menge te shkurtra 500/leke copa Rrobat jane te reja ,te masave te ndryshme
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim