Atlete unisex PUMA

40 EUR

Shitet nga: Anisa 08 Korr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Unisex
Atlete te bardha dhe pjeserisht me ngjyre blu. Numri i disponueshem eshte 39 sipas mases Europiane. Fakti i rendesishem eshte se jane origjinale nga firma nderkombetare PUMA dhe te paperdorura.Mund te kontaktoni ne numrin apo e-mailin e dhene per te kerkuar informacion te metejshem
Në fillim