Yeezy 350 me porosi

350 EUR

Shitet nga: Bujar 10 Sht 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shes adidas yeezy 350 me porosi origjinale te gjitha.Kontakt per te ber porosin me cmimet me te mira ne varsi te modelit.Yeezit vijn nga jasht vetem origjinale per meshkuj dhe femra.Duke filluar nga 350€.Whats app ose telefon
Leaflet
Në fillim