veshje te ndryshme me kile

0 LEK

Shitet nga: andrea 25 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten rrobe me shumice me kile(kg) malli ka ardhur nga italia.cilesi dhe garanci..
Leaflet
Në fillim