Veshje nga Amerika!! Shiten me shumice.

600 LEK

Shitet nga: Eri 22 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shesime rroba te importuara nga Amerika me shumice. Veshjet jane te reja dhe jo te perdorura. Kemi veshje per Gra, Burra, Femije, dhe bebe, si per dimer dhe vere. Gjithashtu ka dhe kepuce dhe cizme per te rritur dhe femije.
Ne gjendje ndodhen marka si, Adidas, Nike, Calvin Klein, Michael Kors, Levi dhe te tjera.
Porosia minimale eshte 100 cope, me 6000( te vjetra) copa.
Leaflet
Në fillim